Bilgi ve Rezervasyon 0 226 808 01 39                   
Green Termal Otel Green Termal Otel - Hakkımızda Green Termal Otel - Odalar Green Termal Otel - Banyolar Green Termal Otel - Restaurant Green Termal Otel - Toplantı Odası Green Termal Otel - Aktiviteler Green Termal Otel - Galeri Green Termal Otel - İletişim

 

Banyolarımız "Yeni Nesil Türk Hamamı" olarak tasarlanmış ve tamamı ile ziyaretçimizin rahatı düşünülerek dizayn edilmiştir. Yeni nesil kaplıcalarda genellikle jakuzi tercih edilmektedir. Biz ise jakuzileri, odalarda kullanıma açıp, banyolarımızda daha konforlu ve işlevsel olan "masaj havuzu" kullanmaktayız. Bu havuzlar hem genişlik, hem de konfor açısından daha kullanışlıdır.

 

Banyolarımızın zemin ve duvarları birinci sınıf Afyon Mermer'inden yapılmış olup, tavan yüksekliği 3 m olup , nem tutmayan "Aquapanel" asma tavan kullanılmıştır. Küf, bakteri ve nem tutmaması nedeniyle banyolarımız daha sağlıklıdır.

 

Hem iç aydınlatmada, hem de masaj havuzlarının ışıklandırmasında farklı ışık seçenekleri bulunmaktadır.

 

Banyolarımızda Türk Hamamı konseptine uygun kurna, duş, masaj havuzu, kuru sauna, ve soyunma kabini yer almaktadır. Asgari 25 m² genişliğe sahip banyolarımız, ferah ve huzur vericidir. Ayrıca banyolarımızda isteğe bağlı olarak bay ve bayan masörlerimiz tarafından masaj hizmeti de verilmektedir.

Odalar
- Standart Oda
- Suit Oda
- Apart Oda
Green Termal
Yalova Termal
Termal - Sıcak Su
Anasayfa / Hakkımızda / Odalar / Banyolar / Restaurant /  Toplantı Salonu

Aktiviteler / Galeri / Lobby - Fitness Center - Green Bar / Ziyaretçi Defteri / İletişim / 
Sosyal Ağlar :    Facebook   Twitter
copyright © 2013 Tüm Hakları Gizlidir