Bilgi ve Rezervasyon 0 530 973 63 92 Whatsapp Ţçin Třkla ! ;                       
Green Termal Otel Green Termal Otel - Hakkřmřzda Green Termal Otel - Odalar Green Termal Otel - Banyolar Green Termal Otel - Restaurant Green Termal Otel - Toplantř Odasř Green Termal Otel - Aktiviteler Green Termal Otel - Galeri Green Termal Otel - Ţleti■im
Ba■lřksřz Belge

 

Marmara Bölgesi'nde yer alan Yalova ilimize ba─čl─▒ TERMAL ilçesi, nüfusu (2516) ve yüzölçümü (43 km²) bak─▒m─▒ndan ülkemizin en küçük,buna kar┼č─▒l─▒k e┼čsiz do─čas─▒,tarih kökleri,do─čal ┼čifa kaynaklar─▒,turizm potansiyeli ve dolay─▒s─▒yla ziyaretçi say─▒s─▒ bak─▒m─▒ndan en önde gelen yerle┼čim yerlerindendir.
4000 y─▒ll─▒k bir tarihe sahip olan TERMAL , eski Yunan,Roma,Bizans,Selçuklular ve Osmanl─▒lar dönemlerine ev sahipli─či yapm─▒┼č;Cumhuriyet'in ilk y─▒llar─▒nda Atatürk'ün bizzat yönlendiricili─činde , dünya çap─▒nda örnek olu┼čturacak bir 'su ┼čehri' olarak imar ve in┼ča edilmi┼čtir.


TERMAL ,özellikle Türkiye ve dünyaca tan─▒nan kapl─▒calar─▒n,ayn─▒ zamanda %95 'i orman ve do─čal güzelliklerle kapl─▒ arazisi ve bin y─▒llara ra─čmen ayakta kalan tarihi ile yurt içinden ve yurtd─▒┼č─▒ndan ziyaretçilerin ilgisini uzun y─▒llard─▒r çekmeyi ba┼čarabilmi┼čtir. TERMAL sa─čl─▒k,spor,do─ča,tarih ve kültür turizmi için gerçek bir bulu┼čma noktas─▒d─▒r.

TERMAL'de hizmet çe┼čitlili─či sunan do─čal ve fiziki altyap─▒ mevcuttur. Örne─čin Gökçe Baraj─▒, Sudü┼čen ┼×elalesi, FiFA onayl─▒ futbol sahas─▒ , spor kamplar─▒ için ideal do─čal kros ve gezinme alanlar─▒ bunlar aras─▒ndad─▒r.

TERMAL'de özel ilgi ve bilim alanlar─▒na dönük mekanlar da mevcuttur. Bunlar aras─▒nda Evliya Çelebi Seyahatnamesi'nde ,Homerous'un ─░lyada's─▒nda ,Eski Yunan mitolojisi efsanelerinde ,Karagöz'ün serüvenlerinde anlat─▒lan yerler,tüm dönemlere ait arkeolojik bulgu tarihi kal─▒nt─▒ alanlar─▒,çevredeki k─▒rsal ve ormanl─▒k alanlar say─▒labilir.

TERMAL kamu hizmetlerine eri┼čimin kolayla┼čt─▒r─▒lmas─▒ bak─▒m─▒ndan 1992'de belde, 1994'te Belediye,1995'te ilçe statüsüne al─▒nm─▒┼čt─▒r.TERMAL, ─░stanbul-Marmara Bölgesi ba┼čta olmak üzere ülke içinden ve d─▒┼č─▒ndan ,her türlü eri┼čim ve ula┼č─▒m kolayl─▒─č─▒na sahiptir;ülkemizin üç büyük iline(─░stanbul,Bursa,Kocaeli)sadece birer saat,Yalova iline ise sadece 12 km. uzakl─▒kta bulunmaktad─▒r. 


Ba■lřksřz Belge
Odalar
- Standart Oda
- Suit Oda
- Apart Oda
Green Termal
Yalova Termal
Termal - Sřcak Su
Anasayfa / Hakkřmřzda / Odalar / Banyolar / Restaurant /  Toplantř Salonu

Aktiviteler / Galeri / Lobby - Fitness Center - Green Bar / Ziyaretši Defteri / Ţleti■im
Sosyal A­lar :    Facebook   Twitter  
copyright ę 2013 TŘm Haklarř Gizlidir